Ditt online cv blev precis ännu bättre

Våra online cvn har hyllats av både rekryterare och våra medlemmar sedan vi startade verksamheten 2015. Sedan dess arbetar vi hårt på att utveckla och förfina våra cv mallar så […]

Ditt online cv blev precis ännu bättre

Våra online cvn har hyllats av både rekryterare och våra medlemmar sedan vi startade verksamheten 2015. Sedan dess arbetar vi hårt på att utveckla och förfina våra cv mallar så att dom ska bli bättre och bättre hela tiden. I oktober 2015 lanserade vi möjligheten för användare att kunna byta rubrikerna i sitt cv från Svenska till Engelska med ett klick. Detta var en fantastik funktion för den som skulle söka jobb där man behöver skicka sitt cv på engelska. Men ingen av våra andra användare hade någon nytta av detta.

Efter månader av hårt arbete har vi därför förbättrat denna funktion så att alla våra medlemmar kan få nytta av den. Den senaste uppdateringen som vi gjort är att du själv kan byta ut alla rubrikerna i ditt online cv och fylla i det du själv vill. Detta gör våra cvn ännu mer dynamiska och anpassningsbara för att passa just dina behov när du söker jobb.

Det är gratis att registrera sig och bli medlem på Cv mallen och med ditt kostnadsfria medlemsskap får du tillgång till att våra snygga cv mallar och en unik hemsida med ditt online cv. Länken till din unika hemsida, med ditt online cv, skickar du till arbetsgivaren som kan öppna upp ditt cv som en hemsida på vilken dator eller mobiltelefon som helst. Det gör dig speciell och du kommer sticka ut på arbetsmarknaden.

[show_cv_template post_type="cvmallar" count="5"]
Få ett CV som sticker ut
CV mall bild
Vill du maximera dina chanser att bli kallad till intervju? Använd CV-byggaren och få ett CV som står ut på nolltid. Registrera dig gratis och fyll i din information och välj en mall. Enklare kan det inte bli.
Skapa CV

Tack!

Betyg: 3.2 från 1 personer som har betygsatt denna
Thomas Gustafssons
Thomas Gustafssons
Thomas Gustafsson har arbetat på CV-mallen sedan 2015 och har en gedigen erfarenhet kring CV skrivande. Thomas är ofta ute och föreläser om jobbsökande och CV-skrivande på diverse institutioner.

Testa vår professionella CV byggare

Fler artiklar som denna

Bli stark på jobbet – 5 träningstips som du kan göra på jobbet

Bli stark på jobbet – 5 träningstips som du kan göra på jobbet

Känner du av besvär som dålig hållning, musarm, problem med rygg och nacke eller dålig arbetsställning? Blir du stressad av långa arbetsdagar och känns det svårt att klämma in tid […]

CV-mallen är nu flerspråkigt – Välj att få hela tjänsten på engelska!

CV-mallen är nu flerspråkigt – Välj att få hela tjänsten på engelska!

Vi är stolta över lanseringen av språkstöd på CV-mallen. Detta betyder att du som användare nu kan välja att få hela siten på engelska och inte bara på svenska. Detta […]

Hur fungerar din inloggade sida

Hur fungerar din inloggade sida

Vi har nyligen uppdaterat designen på din inloggade sida. Detta för att göra tjänsten mer tydlig och lätt att använda. Nedan beskriver vi hur din inloggade sida fungerar. Dina CV:n […]