Nya cv mallar som är helt gratis - Cv mallen

Vi släpper nya cv mallar

Vi arbetar hårt för att ge alla som söker jobb den absolut bästa tjänsten på nätet och efter påtryckningar från våra medlemmar släpper vi nu två nya mallar. Då vi […]

Vi släpper nya cv mallar
Vi arbetar hårt för att ge alla som söker jobb den absolut bästa tjänsten på nätet och efter påtryckningar från våra medlemmar släpper vi nu två nya mallar. Då vi nyligen lanserat vår CV byggare har vi bestämt oss för att inte tillverka fler Word cv mallar. Vår CV byggare lägger, med en knapptryckning, in din information direkt i cv mallen och publicerar den på din unika online cv länk. Du väljer självklart själv om du vill att ditt CV ska vara offentligt eller inte. Detta görs enkelt från din sida med en knapptryckning. De nya cv mallarna som vi lanserar heter assistent och designer. Du kommer åt mallarna genom att registrera dig på siten. Du kan se live versioner av mallarna genom att klicka på länkarna. Klicka här för att se Assistent cv mallen Klicka här för att se Designer cv mallen Vi hoppas att du tycker om våra CV mallar och väljer att använda vår tjänst som är helt gratis.
Få ett CV som sticker ut
CV mall bild
Vill du maximera dina chanser att bli kallad till intervju? Använd CV-byggaren och få ett CV som står ut på nolltid. Registrera dig gratis och fyll i din information och välj en mall. Enklare kan det inte bli.
Skapa CV

Tack!

Betyg: 3.2 från 1 personer som har betygsatt denna
Thomas Gustafsson
Thomas Gustafsson
Thomas Gustafsson har arbetat på CV-mallen sedan 2015 och har en gedigen erfarenhet kring CV skrivande. Thomas är ofta ute och föreläser om jobbsökande och CV-skrivande på diverse institutioner.

Testa vår professionella CV byggare

Fler artiklar som denna

Bli stark på jobbet – 5 träningstips som du kan göra på jobbet

Bli stark på jobbet – 5 träningstips som du kan göra på jobbet

Känner du av besvär som dålig hållning, musarm, problem med rygg och nacke eller dålig arbetsställning? Blir du stressad av långa arbetsdagar och känns det svårt att klämma in tid […]

CV-mallen är nu flerspråkigt – Välj att få hela tjänsten på engelska!

CV-mallen är nu flerspråkigt – Välj att få hela tjänsten på engelska!

Vi är stolta över lanseringen av språkstöd på CV-mallen. Detta betyder att du som användare nu kan välja att få hela siten på engelska och inte bara på svenska. Detta […]

Hur fungerar din inloggade sida

Hur fungerar din inloggade sida

Vi har nyligen uppdaterat designen på din inloggade sida. Detta för att göra tjänsten mer tydlig och lätt att använda. Nedan beskriver vi hur din inloggade sida fungerar. Dina CV:n […]